Mikulášská nadílka „Drive in“ 2021

V důsledku vládních opatřeních souvisejících s epidemií koronaviru bohužel není možné uspořádat plnohodnotnou mikulášskou nadílku v obvyklé podobě. Maškarní sdružení se proto rozhodlo opět uspořádat nadílku „Drive-in“, tedy v podobě jako v loňském roce. Jak to bude všechno probíhat?
Předně je třeba se zaregistrovat v Turistickém informačním centru v Milevsku nebo na čísle 735 759 510 (v čase 8:30 – 12:00 a 13:00 – 17:00), a to nejpozději do pátku 3. prosince do 12:00 hod. Pozor! Kapacita je omezena.
Při registraci uvedete vaše kontaktní údaje, jména dětí a jejich hříchy, registrační značku dopravujícího vozidla, dohodnete čas příjezdu k Mikulášovi a také se případně domluvíte na předání balíčků pro své děti, které jim Mikuláš předá. Sám Mikuláš bude mít navíc pro děti připraveny také balíčky s drobnostmi. A kam máte přijet?
Mikuláš a jeho družina budou všechny očekávat v lese Na Hajdě. Na místo přijedete vozem ve směru od hlavní silnice směr Písek. V zatáčce u první závory vás bude očekávat člen mikulášské družiny, který vám sdělí další pokyny. Od něj pojedete doprava na účelovou komunikaci vedoucí ke kruhovému objezdu „Na Cukavě“. V lese už na vás budou čekat všechny známé postavy z mikulášského průvodu, se kterými budete v kontaktu pouze z auta. Celá nadílka tak proběhne v dostatečné vzdálenosti, abychom předešli možnému šíření nákazy. Samozřejmě, že Mikuláš a jeho družina budou dodržovat všechna opatření, která budou v té době v platnosti, vůči vám i mezi sebou. To očekáváme i od vás. Akce je zdarma.
Těšíme se na vás!
Maškarní sdružení Milevsko